HAKKİMİZDA

İzmir'in Meşhur Çiçekliköy Kahvaltı & Kır Dügün Salonu
İzmir'in Bornova ilçesi'nin en güzel köyünde size MERHABA demekten mutluluk duyuyoruz. Oksiyeni bol köyümüzünün organik meshur çiçekliköy kahvaltısı vardır. Doğa ile iç içe olup şehrin karmaşasından uzak size doğal, katkısız organik kahvalti sunmaktan mutluluk duyariz.
Size ve ailenize restorantımızın bahçesinde doğayla iç içe birdaha unutamıyacagınız bir çiçekliköy kahvaltısı sunacagız. Yillarca çalıştığımız tecrubeli ekibimiz size doğadan toplanmış organik tadları sizin begenizine sunuyor. İzmir kahvalti yerleri olarak öne çıkan köyümüzün en nadide sakinliği ile ailece rahat edecegınız ortam sunmaktayiz.
İzmir'de doğayla iç içe temiz çam ormanlarının içinde yeni butik kır düğün salonu olarak organizsyon hizmetini siz müşterilerimize veriyoruz. Erken rezervasyon ve fiyat almak için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. kır dügün salonu sektöründe uzman kadromuzla bornova ilçemizin çiçekliköy ile yaka köy arasında en nadide sakinlimiz ile sizlere rahat edecegınız ortam sunmaktayiz.
Restoratımızın ve Dügün salonumuzun kurucusu Tahir Bey güleryüzü, güvenilirlik, dürüstlük ve disiplini misyon edindiği için biz size bu doğrultuda hizmet vermekteyiz. İzmir'in artan nufusu ile birlikte şehirlerde artan yoğunlukla stres ve bunalim artiyor. İzmir merkeze 18 km (25 dakika), bornova'ya 12 km (17 dakika) uzaklikta olan çiçekliköy şehirden uzaklaşıp bol oksijenli çam oramanında nefes almak için tavsiye edilir.