ORGANİZASYONLAR

Kır Düğünü Organizasyonu

Günümüzün moda düğünlerden biri artık kır düğünleri. Kır düğünleri özellikle doğa ve çam ormanları ile, açık havada çiçekler ve yeşil bitkiler arasında dügün yapmak isteyen damat ve gelinimizin tercihi haline gelmiştir. Kır düğünleri hangi aylarda yapılmalı diye sorarsaniz güzel izmirimizde bahar ve yaz aylarıuygun olmaktadir. Ekim yada Kasım ayında kır düğünleri, kır dügünü hava sıcaklıgına göre yapılabilir. Romantik olan kır düğünleri açık havada doğa içinde süslemeler ile farklı kır düğünü trendleri ve dekoratif seçimler yapabilirsiniz.

Düğün Organizasyonu

Düğün süslemeleri, düğün organizasyonu malzemeleri kiralama, düğün yemekleri, teknik ekipmanları, fotoğraf ve video çekimi, masa sandalye kiralama ve masa süslemeleri gibi tüm ihtiyaçlarınız karşılamaktan memnuniyet duyarız.

Nişan Organizasyonu

Nişan organizasyonunda dillere destan, bol eğlenceli ve farklı dekorlarla sizlere özel bir Nişan organizasyonu ile hayatınızın en değerli anılarını degerli kılmayı amaçlıyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Çoçugunuzun bu en anlamlı sünnet düğünde siz müsterilere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Kına Gecesi Organizasyonu

Kına gecesi organizasyonunda dillere destan, bol eğlenceli ve farklı dekorlarla sizlere özel bir kına gecesi organizasyonu ile hayatınızın en değerli anılarını degerli kılmayı amaçlıyoruz.

Bahçe Düğün Organizasyonu

Doğum Günü Organizasyonu

Sevgililer Günü Süprizi

Parti | Eğlence | Özel Gün Organizasyonları

Özel Toplantılar

Kokteyl Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonları

Kişiye Özel / Konsept Eventler

Piknik Organizasyonu

Dönemsel Organizasyonlar