İzmir'in Meşhur Çiçekliköy Kahvaltıcısı Şelale Cafe Restorant

İzmir'in Bornova ilçesi'nin en güzel köyünde size MERHABA demekten mutluluk duyuyoruz. Oksiyeni bol köyümüzünün organik meshur çiçekliköy kahvaltısı vardır. Doğa ile iç içe olup şehrin karmaşasından uzak size doğal, katkısız organik kahvalti sunmaktan mutluluk duyariz.
Size ve ailenize restorantımızın bahçesinde doğayla iç içe birdaha unutamıyacagınız bir çiçekliköy kahvaltısı sunacagız. Yillarca çalıştığımız tecrubeli ekibimiz size doğadan toplanmış organik tadları sizin begenizine sunuyor. İzmir kahvalti yerleri olarak öne çıkan köyümüzün en nadide sakinliği ile ailece rahat edecegınız ortam sunmaktayiz.
Restoratımızın kurucusu Tahir Bey güleryüzü, güvenilirlik, dürüstlük ve disiplini misyon edindiği için biz size bu doğrultuda hizmet vermekteyiz. İzmir'in artan nufusu ile birlikte şehirlerde artan yoğunlukla stres ve bunalim artiyor. İzmir merkeze 18 km (25 dakika), bornova'ya 12 km (17 dakika) uzaklikta olan çiçekliköy şehirden uzaklaşıp bol oksijenli çam oramanında nefes almak için tavsiye edilir.